Hakkımızda

Teknobant
Kurumsal


Kurucularımızın sektördeki 10 yılı aşkın tecrübesi sayesinde şirketimiz çok kısa zamanda sınıfının lider firma konumuna gelecektir.2017 Yılında Bursa'da kurulan Teknobant başta otomotiv olmak üzere endüstriyel üretim yapan tüm sektörlere hizmet vermektedir.

Müşteri odaklı satış anlayışıyla daima müşterimizin yanındayız. Satışı sadece mal ve para değişimi olarak değil, satışın başlangıcından,müşterinin ürününe kattığı değere kadar uzun bir süreç olarak görüyoruz. Teknobant, müşteri odaklı satış anlayışıyla daima yanınızdayız ve uygulamalarınız için, en kısa zamanda en iyi ve en ekonomik çözümleri sunuyoruz.

Teknobant sürekli değişen ve gelişen dünya teknolojisini takip edip uygularken, yurtiçi ve yurtdışı tanıtım,organizasyon fuarlarına katılarak ürünlerini sergilemektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyet ve beklenti standartlarını sürekli arttırmak, güvenilir ürün ve hizmetleri en üst kalite seviyesinde sunmak ilkesi ile Sektörlerle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, kendi sistemine en kısa sürede uygulayarak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış, Kendi sektörüne örnek ve lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Türk sanayisine dünya ölçeğinde rekabet avantajı sağlayacak kaliteli girdileri temin ederek, paydaşlarımıza, çalışanlarımıza ve iş ortağımız olan müşterilerimize kattığımız değeri sürekli artırmak. Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren, dinamik ve devamlı bir organizasyon olmakla birlikte; çevre, insan ve hayvan haklarına saygı duyarak yolumuza devam etmektir.


Online Kataloğumuzu İnceleyiniz